Bu Blogda Ara

Yükleniyor...

21 Şubat 2012 Salı

Potioon Bayan Uyarıcı Damla 15ml

Bayan Uyarıcı Damla Potioon Nedir?
Bilimsel olarak Potioon damla tasarlanan bay ve bayanları etkilediği kanıtlanmış gücünü arttıran bileşimler içeren yepyeni bir formüldür. Uyarılmayı ortaya çıkaran ve karşı cinsi etkilemek için kullanılan Potioon Damla doğada bulunan bitkilerden formüle edilmiştir. Doğal bitkilerin oldukça güçlü şekilde uyarılma tepkileri harekete geçirdiği gözlemlenmiştir.

Kullanıldıktan yaklaşık 15 dakika sonra beyne, vücudu harekete geçiren bir mesaj gönderir ve istekte bilinçaltı bir artış meydana getirebilir.65 TLPotioon Damlanın Faydaları:
Sağlığınızda genel bir düzelme sağlayabilir. 
Yoğun olarak yaşanan gençlik ve güçlülük hissi verebilir.
Arzu ve cazibeyi artırabilir. 
Birleşmede alınan hazzı fazlalaştırabilir
Organlara kan dolaşımını yükseltebilir
Hormonların üretimini destekleyebilir
Sinir sistemini düzenleyebilir.


Potioon Damla Kullanımı:
Potioon Damla asitli olmayan kola vb. içecekler haricinde herhangi bir içeceğe damlatılır. Kullanım şekli aktiviteden önce iceceğe 1ml ( 5 -7 ) damla damlatılır. Yaklaşık olarak 15 dakika sonra belirti yapmaya başlar.

15 ml miktarında.


Yan etkileri ve Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Potioon Damlanın kullanımında herhangi bir yan etki gözlemlenmemiştir. Doğal bir ürün olduğu için rahatlıkla kullanılabilir. Herhangi bir yan etki tepkimesi oluşursa doktorunuza başvurunuz.


Potioon Damlanın Yan Etkileri Varmıdır ? 
Potioon Damlanın kullanımında kaydadeğer bir yan etki görülmemiştir. Doğal bitkilerden imal edilmiş bir üründür. Hamilelik döneminde veya emziren annelerin kullanmaması tavsiye edilir. Herhangi bir ilc yerine kullanılmaz. Bitkisel gıda takviyesidir. Herhangi bir yan etki tepkimesi oluşursa doktorunuza başvurunuz.
Golden Lovita Bitkisel Bayan Uyarıcı Damla 15 ml

Cinsel Uyarıcı Damla Golden Lovita Hakkında:
Libido azlığı, seks yapmak istememe ve cinsel isteksizlik kadınlar/bayanlar arasında daha sık rastlanan bir durumdur. Yapılan istatistiklere göre Türkiyede Kadınların yüzde 33ü hayatlarının bir döneminde bu sorunu yaşamaktadır. Çoğu kadın menopoz ve perimenopoz dan dolayı hormon düzeylerinde dengesizlik yaşadığından cinsel dürtülerinde azalma olur, yani libido azalması konusunda muzdarip oluyorlar. Bir kadının cinsel dürtüsünde azalma-hatta tamamen ortadan kaybolmasının çeşitli nedenleri vardır.
59 TLCinsel İsteksizliğe Sebep Nelerdir:

Menopoz,  egzersiz eksikliği, aşırı kilo, doğum, içerisinde kimyasal bulunan ilaçların yan etkileri, stres ve yorgunluk, huysuzluk, hormon Replasman tedavisi gibi durumlar.
Tıpkı erkeklerde cinsel isteği arttıran ilaçlar gibi, bayan azdırma (Halk arasında kullanılır) damlası cinsel uyarıcı Golden Lovita kan akışını artırarak kadınlarda/bayanlarda cinsel fonksiyona yardımcı bitkisel bir gıda takviyesidir.
Erkeklerin bir çoğu eşlerinin ve partnerlerinin cinsel isteksizliğinden şikayetçidir. Golden Lovita bu bayanların cinsel isteksizlik sorununu gidermek ve bayanların seks isteğini arttırmak için üretilmiş doğal bayan cinsel istek uyarıcı bayan azdırma damlasıdır.

Kadın cinsel dürtüsü geliştirmek için formule edilmiş doğal tamamen güvenli, yüksek kalitede bitkisel bayan damlasıdır. Afrodizyak damla, afrodizyaklar arasında etkili bayan azdırma damlası olarak üretilen bayan azdırıcı damla olup Kadın libidosunu arttırmak ve sekse olan isteğini harekete geçirmek için etkileri kuvvetli olan bitkilerden formule edilmiştir.
Cinsel isteği artırmaya yardımcı,
Cinsel uyarılmayı artırıp uyarabilir,
Cinsel uyarılma süresini çabuklaştırabilir,
Genital duyarlılığı hareketlendirebilir,
Orgazm kolaylığı sağlayabilir,
Orgazm gücünü yüksektebilir,
Libidosu düşük, cinsel isteği az olan partnerinizi heyecanlı seks için hazırlayın.

Kullanım ve İçeriği Hakkında:

Birbirini takip eden günlerde 5 ila 7 damla alınmalıdır.
Her bir 2 ml deki içeriği:
Su 26 mg. L-Arginine 9.4 mg. Askorbik Asit ( C vitamini ) (%16 DV ) Koruyucular, Sodyum benzoat ( E 211 ), Potasyum Dv = Günlük
Yan Etkileri görülmemiştir ama içeriğindeki maddelere allerjisi olanların kullanmaması tavsiye edilir.

Uyarı:

Yetişkinlere özel bitkisel gıda takviyesidir. Başka gıdaların yerini almaz. Gebelik döneminde kullanımı uygun değildir.

Yan Etkileri:

Biraz halsizlik görülebilir. Aşırı kullanılırsa mide bulantısı yapabilir.Cantharis D6 Tropfen Bayan Cinsel İstek Arttırıcı Damla 5 ml


Cantharis D6 Bayan İstek Uyandırıcı Damla
İspanyol Sineği halk arasında bilinen adıdır.
Şehveti ve gücü geliştirmek için kullanılır.
Kullanımı sonucunda bayanda isteği artırabilir.
Kısa sürede yüksek zevk verebilir.65 TL


Önemli Bilgi ve Yan Etkileri Hakkında:
İmalatındaki kullanılan maddeler doğal olduğundan ciddi bir yan etkisi görülmemiştir. Gazlı içecekler ile alındığında (kola gibi) mide bulantısı yapabilir. Yetişkinler içindir. Gebelik döneminde kullanıma uygun değildir.

İçeriğinde Aphrodisiakum, Cantharis D69,0g ana maddeleridir.
Soğuk ve asitsiz içeceklerde 10 damla kadar alınır.
Yaklaşık 10 - 15 kullanımdır.
Ürünlerimiz ithaldir kesinlikle yerli dolum değildir.


Yes Bayan Uyarıcı Feromon Parfüm

Kimyasal haberleşmenin sözcüklerini feromonlar oluşturur. Feromon salgılayan canlılarda feromonları algılayıp merkezi sinir sistemini uyaran bir duyu organı bulunur. Feromonlar insanlarda eşeysel davranışları ve üreme dürtülerini kontrol eder. Örneğin erkeklerin salgıladığı feromonlar kadınların mensturasyon sürecine etki edebilir veya kadınların yumurtlama dönemlerinde salgıladığı feromonlar nedeniyle bu dönemdeki kadınları erkekler daha çekici bulurlar.65 TLBayan Uyarıcı Parfüm YES Pheremone Özellikleri:
Canlılar bildiğiniz yolların dışında pek çok yolla haberleşebilir. Kimyasal haberleşme de bunlardan biridir. Bu tür bir haberleşme sistemi insanlarla birlikte memelilerde, böceklerde, sürüngenlerde ve bir çok canlı türünde mevcuttur.
Yes Feromon Koku, kadınları etkileyen ve cinsel istek arzusunu tetikleyen erkek feromonu içerir. Üzerinizdeki kokuyu alan bayanlarda cinsel istek uyandırır. Yes etkisi kanıtlanmış bir üründür ABDde en çok satan feromon kokular arasındadır.
Ancak şunu unutmamalısınız: Bu ürünün etkisi kişiden kişiye değişebilir ve Yes Feromon Koku karşı cinsi etkileyip size karşı cinsel istek uyandırmasına rağmen etkilenen bayan bunu size belli etmeyebilir. Yes Feromon Koku, herhangi bir parfümü gibi kullanılır. Boynunuza, dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz. Bayanların dikkatini çekmek istediğiniz her hangi bir zamanda kullanılabilir. Gündelik yaşamda, okulda veya herhangi bir sosyal aktivitede kullanılabilir.
Uyarı ve Yan Etkileri:
Feremona allerjisi olanların kullanmamalıdır. Göze uygulanmaz. Çocuklardan uzak tutunuz. Haricen kullanılır.

Yes Feromon Koku ABD den ithal edilmiştir. 30 mldir.

Spaniche Fliege 20 ml Tropfen Bayan Uyarıcı Damla

Bayan İstek Uyandırıcı Damla Spanische Fliege:
Şehveti ve gücü geliştirmek için kullanılır.
Halk arasında  İspanyol Sineği olarak bilinir.
Kullanımı sonucunda bayanda isteği artırabilir.
Kısa sürede yüksek zevk verebilir.
88 TLYan Etkileri ve Önemli Bilgi:

Doğal bir ürün olduğundan ciddi bir yan etkisi görülmemiştir. Gazlı içecekler ile alındığında mide bulantısı yapabilir. Gebelik dönemlerinde kullanılmaması gerekmektedir. Çocuklardan uzak tutunuz.
İçeriğinde Aphrodisiakum, Cantharis D69,0g ana maddeleridir.
Soğuk ve asitsiz içeceklerde önerilmez.
10 damla kadar alınır.
Yaklaşık 10 - 15 kullanımdır.
Ürünlerimiz ithal ve  kesinlikle yerli dolum değildir.


Spot-on G-Spot USA Orgazma Destek Jeli 56g

Doc Johnson Spot-On G-Spot Bayan Uyarıcı Jel:
Koku ve tat içermeyen bu ürün bayanda aktivite öncesi kullanıldığında G noktasında hareketliliği artırmaya yardımcıdır. Kadın uzuvlarını hareketlendirmede kullanılmaktadır. Çeşitli fantezi oyuncakları ile kullanıma uygun bir üründür. Bitkisel ve doğal maddelerden imal edilmiştir.


59 TL


Kullanım Şekli:

Parmağınızın ucuna ufak bir miktar sıkarak vajinal bölgeye sürün.

İçeriğinde Neler Var:

Su, Aspiryağı, Propanedol, Gliserin, Poliakrilamit, Tatlı Bademyağı, C13-14, İzoparafin, Naneyağı, Tokoperil Acetat, Mentil Laktat, Laureth-7, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hidrojene Edilmiş Hintyağı, 
Propilen Glikol, Diazolidinil Üre, Metilparaben, Propilparaben, Red 33

Önemli Bilgi ve Yan Etkileri:

Hassas ciltlerde aşırı kullanımda kaşıntı,tahriş ve kuruluk gibi etkileri gösterebilir.Tahriş olmuş ciltlerde ,sivilce, uçuk ve açık yaralarda kullanmayınız.Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz.
V-Activ Women Stimulation Orgazm Destek Kremi Özellikleri

V-ACTIV FOR WOMEN Cream Özellikleri:
Kadın libidosunu şiddetli biçimde uyarmada kullanılır.
Kadın cinsel organındaki kan dolaşımını hızlandırarak canlandırıcı etkiyi çoğaltır.
Birleşme esnasındaki sürtünme zevkini daha iyi hissettirdiği gibi rahat bir orgazm keyfine sahip olabilirsiniz.
59 TL


KULLANIMI:

Parmak uçları ile küçük bir miktar vajina dudaklarının dış kısmına ve klitorise masaj yaparak yedirilmek sureti ile uygulanır. Krem emilene kadar bu işlem yaklaşık 2 - 3 dk kadar yapılır. Prezervatif kullanılacaksa uygulandıktan sonra 20 dk bekleyiniz. 

50ml tüp şeklindedir.
UYARI: V-ACTIV FOR WOMEN kremi çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Gözler ve açık yaralarda kullanmayınız. Hamilelikte kullanımı önerilmez. Işıktan koyunuz ve açık yaralara uygulamayınız.
Yan Etkileri: Nadirende olsa genital bölgede kızarıklıklar görülebilir.

Vittesse Woman Natural Suplement Bayan Uyarıcı Kapsül (1 Adet)


Bayanlarda İstek Uyandırıcı Vittesse WomenAktiviteden yaklaşık 1 saat önce alınması durumunda etkisi çok yavaş azalarak 2 gün kadar sürebilir.16 TLBirbiriyle uyumlu bitki özleri içeren ve bayanlarda gözlemlenen enerji eksikliğinde mükemmel sonuçlar verebilen doğal bir üründür. Görülmüş bir yan etkisi olmadığı gibi tam tersine kolestrol seviyesini düşürmede, merkezi sinir sistemini uyarıcı ve yorgunluğu giderici bir çok alanda yardımcıdır.. Ancak Vittesse Women ürününe sahip olduğu haklı ünü veren cinsel gücü kuvvetlendirmeye yardımcı etkisidir.
Önemli Bilgi ve Yan Etkileri: Bu ürünün herhangi bir rahatsızlık, hastalık teşhis, tedavi veya önleme amacı ile kullanılamaz, ilaç değildir, doktorunuzun reçete yazdığı ilaçların muadili olarak kullanılmamalıdır, daha ayrıntılı bilgi için doktorunuz ile görüşmeniz tavsiye edilir. Bu ürün T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı izni ile ithal edilmiştir. Bu ürünü tıbbi gözetim altında bulunanlar kullanmadan önce doktora danışmalıdır. Hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Sadece yetişkinler kullanabilir.